ثبت نام ۱۰۵۱ ناشر برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران

0 304

مدیر کمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب تهران گفت: یک هزار و ۵۱ ناشر برای حضور در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ثبت نام کرده‌اند.

سیدرفیع احمد جواهری درباره تعداد ناشران ثبت‎نام کننده برای حضور در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران گفت: تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۱ بهمن هزار و ۵۱ ناشر ثبت‏‌نام خود را در سایت نمایشگاه کتاب تهران انجام داده‌اند.

وی درباره تفکیک ناشران ثبت‎نامی نیز اضافه کرد: ۱۲۷ ناشر کودک و نوجوان، ۷۲۵ ناشر عمومی، ۱۵۸ ناشر دانشگاهی و ۴۱ ناشر آموزشی تاکنون ثبت‎نام خود را انجام داده‎اند.

بر اساس اعلام دبیرخانه بر اساس تفکیک استانی تعداد ۷۶۲ ناشر از تهران و ۲۸۹ ناشر از استان‌ها و ۹۸۴ ناشر خصوصی و ۶۶ ناشر دولتی برای حضور در این دوره از نمایشگاه ثبت‌نام کرده‏‌اند. ناشران متقاضی تا تاریخ ۱۴ بهمن ماه فرصت دارند برای ثبت‌نام به سایت www.tibf.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین دبیرخانه کمیته ناشران داخلی، مستقر در طبقه منهای یک اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، از ساعت ۹ الی ۱۶ با شماره تلفن ۶۶۱۷۶۳۶۸ پاسخگوی ناشران خواهد بود. همچنین ناشران می‌توانند به صورت غیرحضوری با آدرس ایمیل ‏nasheran@tibf.ir مکاتبه کنند.

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «کتاب یعنی زندگی» از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

منبع: ستاد خبری سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

پیام بگذارید