آغاز سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی

0 443

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران را می توان تنها رویداد رسمی ایران در حوزه گردشگری و هتلداری دانست و خبر خوش برای علاقه مندان به این صنعت و فعالان در این عرصه این است که دقایقی پیش این نمایشگاه آغاز شد، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی در تاریخ ۲۳ بهمن ماه ۹۸ الی ۲۶ بهمن ماه یعنی از امروز در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود و شما علاقه مندان می توانید برای بازدید از این نمایشگاه به راحتی مراجعه فرمایید و از اطلاعات، خدمات و تکنولوژی های موجود در این عرصه بهره مند شوید. با لحظه آخر همراه باشید تا از این نمایشگاه بیشتر بدانید.

معرفی نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران
نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی سال هاست که در تهران میزبان شرکت ها، هتل ها و فعالان بسیاری در این عرصه می باشد و بزرگترین رویداد تخصصی کشور در حوزه صنعت گردشگری به شمار می آید، فعالان صنعت گردشگری، شرکت های هواپیمایی، آژانس های گردشگری، هتل ها، نهادهای دولتی و فعالان گردشگری خارجی از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه می باشند، این نمایشگاه در تقویم سازمان جهانی گردشگری به ثبت رسیده است و از سوی این سازمان نطارت نیز صورت می گیرد به طوری که هر ساله اسامی شرکت کنندگان در این نمایشگاه در اختیار این سازمان قرار می گیرد، این امر سبب می شود تا حضور شرکت کنندگان به عنوان رکورد محسوب شده و در سوابق کاری آن ها ثبت شود.

همچنین این نمایشگاه تنها نمایشگاه در حوزه گردشگری می باشد که از سوی سازمان توسعه تجارت ایران مجوز قانونی دارد. این نمایشگاه با حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امسال توسط شرکت نمایشگاهی دکوپاژ برگزار می شود. فضای در نظر گرفته شده برای برگزاری این نمایشگاه بالغ بر ۴۰ هزار متر مربع فضای سرپوشیده و ۲ هزار متر مربع نیز فضای باز می باشد که شامل ۱۰ سالن نمایشگاهی است.

این نمایشگاه در سال ۹۸ قرار است کمی متفاوت از سال های قبل برگزار شود به طوری که امسال با نمایشگاه عیدانه صنایع دستی ادغام شده است که به صورت تفکیک شده در سه بخش مختلف برگزار می گردد، این سه بخش شامل تاسیسات گردشگری، غرفه های صنایع دستی و میزهای سرمایه گذاری می باشد.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در این نمایشگاه و بازدید از غرفه های آن به محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه کنند.

تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته
این نمایشگاه از تاریخ چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ آغاز شده و تا روز شنبه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ میزبان علاقه مندان و فعالان حوزه گردشگری می باشد.

ساعت بازدید نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران
ساعت بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر اعلام شده است، اما مراجعه کنندگان این نکته را در نظر داشته باشند به دلیل استقبال علاقه مندان امکان تمدید ساعت کاری نمایشگاه وجود دارد.
لازم به ذکر است درب این نمایشگاه به روی عموم باز می باشد و محدودیتی برای بازدید وجود ندارد،

منبع: لحظه آخری

پیام بگذارید