ابلاغیه کمیته مدیریت بحران دانشگاه تهران برای مقابله با ویروس کرونا

0 298

بر اساس اعلام اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی این دانشگاه، کمیته مدیریت بحران دانشگاه در روز شنبه سوم اسفندماه تشکیل شد.

پس از رایزنی با مسئولان وزارت متبوع و مذاکره با دانشگاه علوم پزشکی تهران، به منظور پیشگیری از گسترش این ویروس، در موارد ذیل تصمیم‌گیری کرد که مراتب به کلیه رؤسای محترم پردیس‌ها، دانشکده‌ها و مدیران معزّز واحدها و بخش‌ها، اعضای گرامی هیأت علمی، کارمندان و دانشجویان عزیز دانشگاه ابلاغ می‌شود:

ابلاغیه کمیته مدیریت بحران
۱- به کلیه افراد توصیه می‌شود بهداشت عمومی و فردی را رعایت کرده و از تماس با افراد دارای علائم، پرهیز و هرگونه مورد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز بهداشت دانشگاه اطلاع داده و یا از طریق شماره تلفن ۰۹۱۹۳۴۹۱۲۶۰ اعلام کنند.

۲- کلیه فعالیت‌های ورزش جمعی و استفاده از سالن‌های ورزشی، استخر و نظایر آن به دلیل امکان حضور افراد خارج از دانشگاه و آلوده به ویروس تا اطلاع بعدی متوقف شود.

۳- برگزاری کلیه جشنواره‌ها، سمینارها کنفرانس‌ها، دیدارها و نشست‌های عمومی، مراسم‌های نکوداشت، جلسات عمومی و نظایر آن به دلیل امکان حضور افراد خارج از دانشگاه و ناقل ویروس تا زمان عادی شدن اوضاع به تعویق افتد.

۴- غیبت کلیه دانشجویان که محل اقامت آنان در کانون‌های احتمالی آلوده به ویروس قرار دارد، یا در حال حاضر مشکوک به بیماری سرماخوردگی، آنفلوانزا و نظایر آن هستند و یا دارای بیماری خاص و پر خطر می‌باشند، طی هفته جاری مجاز تلقی شود.

۵- مسئولان پردیس‌ها دانشکده‌ها و واحدها حداکثر تلاش خود را برای تهیه و تأمین مواد بهداشتی، ضدعفونی و نظافتی به کار گرفته و در دسترس افراد قرار دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پیام بگذارید