آغاز طرح استقبال از نوروز در معابر منطقه ۱۵

0 310

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۵ گفت: طرح استقبال از نوروز در معابر منطقه ۱۵ در حال انجام است و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت.

علی اکبرکریمی‌پور معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۵ گفت: طرح استقبال از نوروز در راستای نگهداشت شهر و ساماندهی زیر ساختهای شهری در حال انجام است و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت.

وی به اقدامات انجام شده توسط اداره خدمات شهری اشاره کرد و گفت: در این طرح شست و شوی و پاکسازی بیش از ۸ میلیون متر مربع از معابر، پاکسازی ۱۰۵ هزار مترمربع از جداره‌های شهری از زوائد فیزیکی، تراکت‌ها و برچسب‌های تبلیغاتی، پلاکارد، بنرهای غیر مجاز و پاکسازی ۳۵ هزار متر مربع از زمینهای بایر و نقاط بی دفاع شهری منطقه قرار دارد.

کریمی پور با اشاره به اینکه ۶۰ هزار متر طول لایروبی انهار و ۷۳۳ هزار متر طول شستشوی المانهای شهری، جداول و گاردریل ها انجام خواهد شد، افزود: همچنین هزار و ۲۰۰ دستگاه از مخازن و زیر مخزن‌های سطح منطقه شستشو، گندزدایی، تعمیر و رنگ آمیزی می‌شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه گفت: ۳۰ دستگاه از مخزن شیرابه خودروهای حمل پسماند نظافت، شستشو و رنگ آمیزی و رفع نقص می‌شود و همچنین هزارو ۸۷۰ متر مربع از تابلوهای ترافیکی بزرگراه‌ها شست و شو خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

پیام بگذارید