لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران تصویب شد

0 384

حسن رسولی، عضو شورای شهر تهران گفت: اعضای شورا به سقف ۳۰ هزار و ۵۷۴ میلیارد و ۱۸۲ میلیون ریال برای بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران رأی مثبت دادند.

سقف درآمدی بودجه شهرداری تهران به میزان ۳۰ هزار و ۵۷۴ میلیارد و ۱۸۲ میلیون ریال به تصویب رسید.

در جلسه علنی روز یکشنبه شورای اسلامی شهر تهران ادامه بررسی لایحه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران صورت گرفت که اعضای شورا به سقف ۳۰ هزار و ۵۷۴ میلیارد و ۱۸۲ میلیون ریال رأی مثبت دادند.

حسن رسولی در ابتدای بررسی این لایحه با اشاره به اینکه به نمایندگی مرتضی الویری لایحه را قرائت می‌کند از تلاش شبانه روزی نیروهای مدیریت شهری در پیشگیری از ویروس کرونا تشکر کرد و گفت: نمایندگان شورای شهر تهران با توجه به ضرورت پیشگیری از توسعه ویروس کرونا، لحظه‌ای از در کنار مردم بودن غفلت نکرده و تمام امورات این حوزه شهری در زمان بندی پیش بینی شده در حال انجام است.

وی اظهار امیدواری کرد: لایحه بودجه بر اساس زمان بندی ۱۵ اسفند ماه نهایی شود.

رسولی با اشاره به بررسی لایحه بودجه در جلسات قبل گفت: تغییراتی در کمیسیون‌ها ایجاد شد و نهایتاً سقف درآمدی بودجه با رقم ۳۰ هزار و ۵۷۴ میلیارد و ۱۸۲ میلیون ریال بسته شد که برای نهایی شدن این بخش باید در صحن به رأی گذاشته شود.

این عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: بودجه سال ۹۹ نسبت به مصوب بودجه ۹۸، ۲۶ درصد افزایش داشته و در بخش تبصره‌ها نیز ۴۴ تبصره روز گذشته در کمیسیون تلفیق نهایی شده است.

در نهایت رئیس شورای شهر درخواست کرد اگر عضوی مخالفتی با سقف درآمدی دارد بیان کند که هیچکدام از اعضاء مخالفتی نداشته و این رقم با ۱۳ رأی موافق در شورا به تصویب رسید.

منبع: خبرآنلاین

پیام بگذارید