واکنش استاندار تهران به کاهش ساعات اداری

0 336

استاندار تهران گفت: خدمت رسانی دستگاه‌های اداری استان تهران به مردم باید در اولویت اول قرار گیرد و کاهش ساعات اداری در روند خدمت رسانی به مردم تاثیری نگذارد.

انوشیروان محسنی بندپی در مورد اثرات کاهش ساعات اداری بر روند خدمت‌رسانی به مردم اظهار داشت: کاهش ساعات اداری دستگاه‌های استان تهران جهت کاهش ریسک شیوع ویروس کرونا بوده و تقلیل ساعت نباید هیچ خللی در روند خدمت رسانی به مردم ایجاد کند.

وی ادامه داد: براساس بررسی علمی و کارشناسانه و مطابق با تصمیم ستاد مقابله با کرونای استان تهران به منظور حفظ سلامت کارمندان و توقف فعالیت رستوران‌ها و غذاخوری ادارات، زمان اختصاص یافته به ناهار در مجموع کاهش ساعات لحاظ شده، از اینرو ساعات اداری از ۸ تا ۱۳ تقلیل پیدا کرد تا ضمن کاهش بار ترافیکی، میزان ترددها نیز به حداقل برسد و گام جدی جهت مقابله و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برداشته شود.

استاندار تهران با تاکید بر اولویت خدمت رسانی به مردم گفت: دغدغه مندی و مطالبه گری برای ارائه خدمت به مردم اولویت اصلی مسئولان و دستگاه های اداری استان است؛ از اینرو مدیران و کارشناسان برای ارائه خدمت به مردم حضور دارند و تقلیل ساعات اداری به هیچ وجه نباید در این فرآیند اثر منفی داشته باشد.

محسنی بندپی سپس با اشاره به فعالیت مستمر دستگاه‌های خدمات رسان خطاب به مدیران دستگاه ها تأکید کرد: خدمت رسانی به مردم باید با قوت، قدرت و جدیت استمرار داشته باشد و در این زمینه از همه دستگاه ها مطالبه گری داریم و کوتاهی در روند خدمت رسانی قابل پذیرش نیست و با دستگاه های خاطی برخورد می شود.

منبع: پایگاه‌اطلاع رسانی استانداری تهران

پیام بگذارید