نمایشگاه‌های تهران مجازی می‌شود

0 329

شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در مقابله با شیوع ویروس کرونا نمایشگاه‌های خود را در فضای مجازی برگزار می‌کند، این برای نخستین بار است که این نمایشگاه به صورت مجازی برگزار می‌شود و اطلاعات مربوط به توانمندی‌ها و خدمات قریب به ۲۰ هزار شرکت ایرانی در این فضا بارگذاری شده است.

در حالی که شیوع ویروس کرونا موجب ایجاد وقفه در برگزاری نمایشگاه‌های کشور شده، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با ابتکاری نو این تهدید را به فرصتی برای رشد و بالندگی این صنعت تبدیل کرده است.

بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در این زمینه گفت: به دلیل خطرات احتمالی ناشی از شیوع ویروس کرونا برای نخستین بار این شرکت اقدام به برپایی مجازی نمایشگاه‌های خود کرده که در این زمینه بازدید‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به آدرس iranfair.com در قسمت نمایشگاه مجازی اطلاعات مربوط به توانمندی‌ها و خدمات قریب به ۲۰ هزار شرکت ایرانی به تفکیک نمایشگاه‌ها و گروه‌های کالایی را مشاهده کنند.

وی افزود: همچنین با مراجعه به آدرس App.iranfair.com نیز می‌توان اپلیکیشن مرتبط با نمایشگاه بین‌المللی ایران را دانلود کرده و از طریق آن به نمایشگاه مجازی دسترسی یافت.

رئیس هیات مدیره شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران خاطرنشان کرد: در بستر این نمایشگاه مجازی، ارتباط میان تولیدکنندگان و شرکت‌های ایرانی با مراجعه‌کنندگان در ۲۴ ساعت ۳۶۵ روز سال برقرار است و محدودیت زمانی این ارتباط در ۴ روز برپایی نمایشگاه‌های حقیقی از میان برداشته می‌شود.

براساس اعلام حسین زاده، پس از تصمیم نهادهای ذیصلاح و رفع محدودیت‌های پیش آمده در حوزه سلامت، نمایشگاه‌های معوقه در زمان مناسب برگزار خواهد شد.

منبع: گسترش نیوز

پیام بگذارید