بازسازی منطقه ۴ آزادراه تهران – شمال آغاز شد

0 356

مدیرکل روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: با استقرار اکیپ‌های عملیاتی کار پاکسازی و تثبیت بخشی از قطعه چهار آزادراه تهران- شمال شروع شده است.

وحید تشکری، اخبار منتشر شده در رابطه با رانش در منطقه یک آزادراه تهران-شمال را کذب دانست و افزود: رانش کوه در منطقه چهار این آزادراه که حدفاصل مرزن آباد تا چالوس است رخ داده که از سال ۹۲ افتتاح شده و زیر بار ترافیکی است.

‎تشکری خاطرنشان‌کرد: خیراله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در زمینه ریزش در آزادراه تهران- شمال با هیچ رسانه ای گفت‌وگو نداشته و اخبار منتشر شده، حاشیه‌سازی‌های رسانه‌ای است.

‎مدیرکل روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور یادآورشد: کارشناسان شرکت آزادراه به‌عنوان بهره‌بردار و مسوول نگهداری و مهندسان مشاور ذیربط از محدوده لغزشی بازدید کردند و با استقرار اکیپ‌های عملیاتی کار پاکسازی و تثبیت محل شروع شده است.

‎به گفته تشکری، وضعیت عبور از منطقه یک آزاد راه تهران- شمال حدفاصل تهران تا شهرستانک که اوایل اسفندماه افتتاح شد، عادی است.

محدوده‌ای که دچار ریزش خاک شده، منطقه چهار آزادراه تهران- شمال حدفاصل مرزن‌آباد به سمت چالوس است. لغزشی بطول ۲۰۰ متر در این قسمت رخ داده است و موجب شد باند برگشت آزادراه در مسیر چالوس به مرزن‌آباد مسدود شود.

منبع: خبرآنلاین

پیام بگذارید