توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان تهران از امروز

0 302

فرماندار تهران گفت: بسته‌بندی و آماده سازی ۱۱۰۰بسته معیشتی برای نیازمندان استان تهران و ۲۰ هزار پک بهداشتی برای بیماران خاص جمع آوری و آماده توزیع شده است.

آئین بسته بندی و آماده سازی کمک معیشتی برای آسیب دیدگان ناشی از ویروس کرونا دیروز ۱۳ اردیبهشت ماه با حضور عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور و سایر مسئولان دستگاه‌های اجرایی در استادیوم ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

عیسی فرهادی درحاشیه این آیین گفت: بسته‌بندی و آماده سازی ۱۱۰۰بسته معیشتی برای نیازمندان استان تهران و ۲۰ هزار پک بهداشتی برای بیماران خاص با کمک مجمع خیران و سایر ارگان‌های خدمات رسانی جمع آوری شده که توسط نیرو های زحمت کش و همیشه در صحنه جمعیت هلال احمر بسته بندی و آماده توزیع شده است.

وی ادامه داد: این بسته ها از فردا با همکاری انجمن‌های مختلف در استان تهران میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیراز حمایت‌های خیرین خاطرنشان کرد: در سراسر کشور خیرین یکی از گروه‌های بودند که از آغاز این بحران، در اسرع وقت به کمک و یاری همنوعان خود شتافتند و به صورت خرید اقلام بهداشتی و یا کمکهای نقدی مردم این مرز و بوم را همراهی کردند.

بر اساس گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، فرهادی با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر سازمانی مردم نهاد است، افزود: این نیروها در بسیاری از حوادث و بحرانها نقش به سزایی در کاهش مشکلات، دردها و رنج های مردم داشته‌اند که جای تقدیر و تشکر است. امیدواریم این همت والا و همکاری مردم ولایت مدار با مسئولین در همه صحنهها استمرار یابد تا از بحران ویروس کرونا عبور کنیم.

منبع: ایسنا

پیام بگذارید