عملکرد شستا شفاف سازی شود

0 337

نماینده مردم شیروان در مجلس با اشاره به لزوم شفاف سازی عملکرد شستا گفت: شستا در واقع حیاط‌خلوت عده‌ای خاص است.

علی جدی در دیدار با مدیرکل تأمین اجتماعی استان ضمن اشاره به ساختار درآمد-هزینه‌ای سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: کارگران و کارفرمایان تأمین‌کننده منابع این سازمان هستند و منابع این سازمان متعلق به آنهاست لذا شریک شدن اغیار در این صندوق و مزایای آن مصداق تخلف و سوءاستفاده و دخل و تصرف در حق‌الناس است.

نماینده مردم شیروان ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی اگر به دنبال راه‌حل و چاره‌اندیشی سریع برای حل معضلات و چالش‌های سازمان تأمین اجتماعی نباشیم قطعاً سازمان به‌سوی تباهی و نابودی پیش می‌رود.

وی انتصابات سیاسی را یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های بحران‌ساز سازمان عنوان کرد و افزود: یقیناً سیاسی‌کاری به معنای دلسوزی نیست چراکه سیاسی‌کاری یعنی تأمین منافع گروهی خاص و اندک و بااین‌وجود حق میلیون‌ها نفر کارگر و مستمری‌بگیر حداقل بگیر پایمال می‌شود.

جدی با اشاره بر ضرورت مقابله با سیاسی‌کاری بر شفاف‌سازی عملکرد سازمان به‌ویژه در مجموعه شستا به‌عنوان عاملی برای اعتلای سازمان تأکید کرد.

نماینده مردم شیروان در مجلس بیان کرد: شستا درواقع حیاط‌خلوت عده‌ای معدود و خاص است که بدون توجه به حق‌الناس بودن منابع سازمان تأمین اجتماعی به دنبال سودجویی خود هستند.

وی ادامه داد: با عزم جدی نمایندگان مجلس یازدهم به دنبال حل معضلات و چالش‌های فعلی خواهیم بود و با تمام توان در این مسیر گام برمی‌داریم.

منبع: اقطاع نیوز

پیام بگذارید