عرضه اولیه شرکت سلولوزی تابعه شستا در سالجاری

0 388

مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف از شرکت های تابعه هلدینگ سلولوزی شستا ضمن اعلام توزیع ۹۹ درصد از سود قابل تقسیم سال مالی ۹۸ این شرکت میان سهامداران از عرضه اولیه این شرکت در بورس در سالجاری خبر داد.

مجمع عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف از زیرمجموعه های شستا برگزار شد و این شرکت عملکرد موفق خود در تولید را با توزیع ۱۰ برابری سود میان سهامداران تکمیل کرد.

شرکت محصولات کاغذی لطیف در مجمع عمومی که به منظور تصویب صورت های مالی و دیگر امور مرتبط با مجمع برگزار شده بود، سال مالی ٩٨ را با تقسیم سود ۱۷ میلیارد تومانی و افزایشی معادل ۹۲۵ درصد در مقایسه با سود تقسیمی یک میلیارد و ششصد میلیون تومانی سال مالی قبل به پایان رساند. شرکت محصولات کاغذی لطیف در سال مالی ۹۸ با توزیع ۹۹ درصد سود قابل تقسیم مبلغ ۸۵ تومان سود به ازای هر سهم میان سهامداران خود تقسیم کرد.

تکلیف تاپیکو به عرضه اولیه سهام شرکت محصولات کاغذی لطیف در بورس
بنا به اعلام روابط عمومی تاپیکو، خشوعی مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف در مجمع این شرکت اظهار کرد: فروش شرکت با افزایش ۱۹ درصدی از ۱۸۱ میلیارد تومان در سال ۹۷ به ۲۱۵ میلیارد تومان در سال ۹۸ رسید که با مقدار فروش ۱۸.۰۷۶ تن تیشو رول در سال ۹۸ موفق به کسب ۱۱ درصد از سهام بازار فروش داخلی شد.

با توجه به تکالیف شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و گزارشات کارشناسی انجام شده درصدد هستیم که در سالجاری سهام این شرکت در بورس عرضه اولیه شده و برآورد می کنیم که عملکرد شرکت در استقبال خریداران از عرضه سهام این شرکت طی ماههای آتی بسیار تاثیرگذار باشد.

شایان ذکر است این شرکت در سال مالی ۹۸ برای اولین بارموفق به دریافت گزارش مقبول حسابرسی و رفع همه موارد گزارشات سال های قبل شده است که این موضوع علاوه بر ارتقاء شفافیت عملکرد شرکت و صورتهای مالی در پذیرش سهام در بازار سرمایه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

منبع: کاماپرس

پیام بگذارید