مهلت ارسال آثار جشنواره عکس کیش با استقبال چشمگیر عکاسان ایرانی به پایان رسید

0 1,238

محمدساطعی دبیر جشنواره عکس کیش،ضمن تشکر و قدردانی از شرکت کنندگان ابراز امیدواری  کرد و از استقبال غافلگیر کننده ی عکاسان ایرانی در مدت زمان بسیار کوتاه خبر داد.

او با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تنها دو هفته بود، افزود: که استقبال چشمگیر عکاسان ایرانی در این زمان محدود در اعتباربخشیدن به این جشنواره کمک بسیاری کرد.

دبیر جشنواره عکس کیش،ضمن تشکر از موسسه جشنواره ها و مناسبت های کیش به خاطر حمایت های همه جانبه از جشنواره عکس کیش، گفت که ٢٣٠٠ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این آثار ١۶٠٠ عکس مربوط به کیش و موضوع جشنواره بودند و پس از ثبت به داوران جهت بازبینی تحویل داده شدند.

هیئت داوران این جشنواره را هنرمندانی همچون غوغا بیات،فرشیدابراهیمی،عباس دوست قرین و عباس ولدی تشکیل داده اند.

ساطعی در ادامه از حضور و حمایت عکاسان کیشوند ابراز خوشحالی کرد و گفت:که با تعداد چشم گیری عکاس ساکن کیش روبرو بودیم که این بسیار انگیزه بخش بود.

جشنواره عکس کیش در سه بخش اصلی ،موبایلی و نوجوان همزمان با بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش آغاز به کار کردو عکاسانی از شهرهای کیش،مشهد، اصفهان، شیراز ، ارومیه، کردستان ،بروجرد،نیشابور،کرج، سنندج و تهران در جشنواره عکس کیش شرکت کردند و قرار است پس از مرحله بازبینی داوران طبق اعلام دبیرخانه جشنواره ، در تاریخ سوم شهریور ماه نتایج پذیرفته شدگان به جشنواره اعلام و در تاریخ نهم شهریور طی مراسمی به منتخبین جوایز اهدا می شود.

پیام بگذارید