در هفته دولت ۷۷۱ طرح در استان تهران به بهره برداری رسید

0 340

استاندار تهران با اشاره به فرارسیدن هفته دولت از بهره برداری از ۷۷۱ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۹۵۰۰ میلیارد تومان با اشتغالزایی صد در صدی در استان تهران خبر داد.

طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم افتتاح پروژه‌های هفته دولت در شهرستان پردیس اظهار داشت: ۷۷۱ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۹۵۹۰ میلیارد تومان در استان تهران و در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: ۱۹هزارو ۸۵۰ فرصت شغلی جدید با افتتاح این طرح‌ها در استان تهران ایجاد خواهد شد و نسبت به سال گذشته رشد ۳ برابری سرمایه گذاری را علی رغم همه کمبود‌ها شاهدیم.

استاندار تهران در ادامه با اشاره به اهمیت هفته دولت عنوان کرد: هفته دولت فرصتی برای ارائه گزارش عملکرد دولتمردان به مردم است و مسئولین موظف به برطرف کردن موانع هستند و نباید با تمسک به کاغذبازی‌های دست و پاگیر برای تولیدکنندگان مشکل ایجاد شود.

آیین افتتاح روشنایی آزادراه تهران-پردیس با حضور استاندار تهران برگزار شد
انوشیروان محسنی بندپی در آیین افتتاح روشنایی آزادراه تهران- پردیس اظهار داشت: اولویت استانداری تهران در شهرستان پردیس پیگیری و اجرایی کردن پروژه‌های معطل مانده گذشته نظیر تکمیل بیمارستان و احداث مترو این شهرستان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هفته دولت فرصتی برای سنجش عملکرد دولتمردان از سوی مردم است عنوان کرد: وظیفه مسئولان ارائه خدمت به مردم است و هفته دولت فرصتی برای انعکاس این اقدامات می‌باشد.

استاندار تهران سپس افزود: پروژه‌های مختلفی در هفته دولت در استانداری تهران به بهره برداری می‌رسد که افتتاح روشنایی آزادراه تهران-پردیس با اعتباری بالغ بر ۱۶۱ میلیارد ریال از جمله این پروژه‌ها در شهرستان پردیس می‌باشد.

منبع: میزان

پیام بگذارید