راه اندازی مرکز نگهداری معتادان متجاهر

0 321

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از راه‌اندازی مرکز نگهداری معتادان متجاهر دارای زخم‌باز در استان تهران با ظرفیت پذیرش ۴۰۰ نفر خبر داد.

مصطفی هادی‌زاده با اعلام خبر راه‌اندازی مرکز نگهداری معتادان دارای زخم‌باز در استان تهران در هفته جاری، در این رابطه اظهار کرد: در این مرکز ۴۰۰ نفر از معتادان دارای زخم‌باز پذیرش خواهند شد.

دبیر شوارای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران افزود: برای افتتاح این مرکز، دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر و استاندار تهران تأکید ویژه‌ای داشتند همچنین اداره کل بهزیستی نیز پای کار آمد؛ ستاد مبارزه با موادمخدر نیز اعتباری در این زمینه درنظر گرفت و شاهد ساماندهی این دسته از معتادان خواهیم بود.

وی تصریح کرد: برای این دسته از معتادان که علاوه بر اعتیاد دچار زخم‌باز نیز هستند، همزمان پروسه درمان زخم و نگهداری انجام می‌شود.

این مقام مسئول بیان کرد: البته اگر این افراد به صورت موردی دچار شرایط حاد باشند، هر سه دانشگاه علوم پزشکی استان تهران آمادگی دارند که به آنها خدمات درمانی را در بیمارستان ارائه کرده و پس از بهبودی مجدداً به مرکز مذکور بازگردند یعنی مرکز نگهداری و درمان دو جانبه این افراد همان مرکز نگهداری خواهد بود.

منبع: خبرنگاران پویا

پیام بگذارید