فعالیت‌های ورزشی سازمان ورزش شهرداری در جریان است

0 423

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت که فعالیت‌های ورزشی در ۷۵ مجموعه تحت پوشش این سازمان به طور مستمر در جریان است.

امیر محسنی مدیرعامل این سازمان گفت: فعالیت‌های ورزشی در ۷۵ مجموعه تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری تهران به طور مستمر در جریان است و شهروندان تهرانی می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این اماکن حضور یابند. این فعالیت‌ها در راستای حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان و به منظور بازگرداندن نشاط و شادابی به کالبد پایتخت با رعایت جدی پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

به گفته محسنی، پس از مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بازگشایی اماکن ورزشی در رشته‌های خاص و پرهیز از رشته های پربرخورد، ۷۵ مجموعه سازمان در حال خدمات رسانی به شهروندان تهرانی هستند و از این رو از شهروندان محترم دعوت کنیم با خیالی آسوده در مجموعه‌های ورزشی شهرداری حضور پیدا کنند.

سازمان ورزش شهرداری تهران از پنجم اسفند ماه سال گذشته، در راستای قطع زنجیره کرونا، نسبت به تعطیلی مجموعه های ورزشی تحت پوشش خود اقدام کرد و سپس با گذر از پیک نخست کرونا، آهنگ ورزش شهروندی را با رعایت تمامی پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا، از ۱۷ خرداد ماه سال جاری با شعار “ورزش از نو” در پایتخت نواخت.

با اوج گرفتن این پاندومی، تعطیلی مجموعه های ورزشی، بار دیگر در تاریخ ۱۹ تیرماه کلید خورد و سپس از ۱۰ شهریور ماه فعالیت ها در رشته‌های کم برخورد در ۵۸ مجموعه ورزشی از سر گرفته شد و تعداد آنها درشهریور ماه جاری، به ۷۵ مجموعه افزایش یافت. مجموعه‌های آبی همچنان تعطیل بوده و بازگشایی دوباره آن ها منوط به اجازه ستاد ملی کرونا خواهد بود.

منبع: روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران

پیام بگذارید