نمایشگاه آثار برگزیده سوگواره عبرات در نگارخانه‌های تهران

0 325

کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین به منظور پاسداشت و تقدیر از خالقان آثار هنری و فرهنگی و ادبی اربعینی و نیز حفظ و صیانت و انتقال پیام‌های تجلی یافته در قالب‌های هنری و ادب و شعر با موضوع اربعین، سوگواره بین‌المللی عبرات را برگزار کرد که تعدادی از عکس‌های برگزیده این جشنواره در فرهنگسرای قرآن در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

این نمایشگاه از ابتدای ماه محرم در این مرکز برپا شد و به دلیل استقبال علاقه‌مندان و با هماهنگی که با سایر نگارخانه‌های فرهنگسراهای شهر تهران صورت گرفت قرار شد این تابلوها تا پایان ماه صفر به صورت دوره‌ای در نگارخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نمایش درآید.

سوگواره عبرات در نگارخانه فرهنگسراهای رضوان، ابن سینا، گلستان، امید و رویش در فرودگاه مهرآباد طی زمان‌بندی‌های مشخص برپا خواهد شد.

این نمایشگاه شامل ۶۰ اثر ۵۰×۷۰ و ۱۰۰×۷۰ است که نگاه عکاسان هنرمند ایرانی و خارجی در اربعین حسینی به زیبایی ثبت کرده است.

نگارخانه هدی فرهنگسرای قرآن با شماره تلفن ۵۵۷۶۵۸۸۸ برای هماهنگی و ثبت درخواست نمایشگاه نگارخانه‌های دیگر مراکز سازمان، آمادگی دارد تا به سهم خود گوشه کوچکی از تصاویر دلدادگی به امام حسین (ع) را در معرض دید همشهریان ارجمند قرار دهد.

منبع: تسنیم

پیام بگذارید