افتتاح مترو برج میلاد تهران در مهرماه

0 409

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه اعلام کرد: ایستگاه برج میلاد در مرحله بهره‌برداری قرار گرفته و مهرماه این ایستگاه افتتاح می‌شود.

علی امام روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از ایستگاه برج میلاد به خبرنگاران گفت: ۱۲ ایستگاه که قرار است در شش ماهه دوم سال به بهره برداری برسد که ایستگاه برج میلاد یکی از آن‌ها است.

وی افزود: ایستگاه برج میلاد با تجهیزات مناسب برای افراد کم توان و معلول افتتاح خواهد شد.

به گفته امام؛ ایستگاه برج میلاد از لحاظ فنی و عمرانی در مرحله بهره برداری است و تلاش می کنیم تا اواخر مهرماه این ایستگاه افتتاح شود.

مدیرعامل شرکت مترو در بازدید از آخرین وضعیت روند تکمیل ایستگاه برج میلاد، سالن اصلی فروش بلیت در ایستگاه نواب صفوی، ورودی مستقل خط ۷، سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در ایستگاه مهدیه به همراه ورودی اصلی ضلع جنوب غربی تقاطع خیابان های مولوی و ولیعصر (عج)، بر آغاز بهره برداری از ایستگاه برج میلاد و ورودی های جدید ایستگاه های نواب و مهدیه، طبق برنامه زمانبندی در سه ماهه سوم امسال تاکید کرد.

علی امام و جمعی از مدیران و پیمانکاران این شرکت، در آستانه افتتاح ایستگاه برج میلاد و سالن فروش بلیت خطوط ۷ و ۳ از تجهیزات فنی، مسیرهای مسافری و همچنین تجهیزات پیش‌بینی‌شده جهت افراد کم‌توان و ناتوان در ایستگاه های مذکور بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید سالن اصلی فروش بلیت در ایستگاه نواب صفوی، ورودی مستقل خط ۷، سالن اصلی فروش بلیت خطوط ۳ و ۷ در ایستگاه مهدیه به همراه ورودی اصلی ضلع جنوب غربی تقاطع خیابان مولوی- ولیعصر مورد پیمایش میدانی قرار گرفت.

همچنین آخرین وضعیت تکمیل ایستگاه برج میلاد در خط ۷ با ۲ ورودی و تجهیزات کامل پله‌برقی و آسانسور بررسی شد.

منبع: ایرنا

پیام بگذارید