لزوم تسریع در آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری

0 320

نیکان شهر: یک عضو شورای شهر تهران گفت: باید تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری تهران در دستور کار شورا قرار بگیرد.

جعفر تشکری هاشمی در ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری گفت: با مجوزی که مقام معظم رهبری دادند کسانی که در مسیر خدمت به شهروندان جان خود را از دست بدهند به‌عنوان شهید خدمت در نظر گرفته خواهند شد، اما متأسفانه علی‌رغم پیگیری متعدد هنوز ۱۶ نفر از آتش‌نشانی که در آتش‌سوزی پلاسکو شهید شدند به‌عنوان شهید خدمت محسوب نشدند و امیدواریم به این مسئله توجه شود. چنانچه نیاز باشد شهرداری باید رایزنی لازم را با دولت و بنیاد شهید در ارتباط با این مسئله داشته باشد.

وی در ادامه به تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری تهران اشاره کرد و افزود: متأسفانه در دوره قبل به‌دلیل نقص مجوز این اقدام انجام نشد و امیدواریم با اصلاح این مسئله شاهد تبدیل وضعیت نیروها در شهرداری تهران باشیم که دغدغه بسیاری از همکاران شده است.

تشکری هاشمی با اشاره به شرایط سخت و دشوار خبرنگاران شورا برای تهیه خبر و عکس در صحن شورا نیز گفت: متأسفانه در شرایط بدی این دوستان و از طریق پنجره‌های شورا اقدام به تهیه خبر و عکس می‌کنند و این مسئله به‌گونه‌ای است که شأن خبرنگاران رعایت نمی‌شود و به همین دلیل از ریاست شورا دعوت می‌شود علاوه بر رعایت پروتکل‌ها شرایطی ایجاد شود که خبرنگاران از پنجره‌ها آویزان نشوند.

منبع: ایسنا

پیام بگذارید