فعالیت پیست اسکی دربندسر استان تهران از سر گرفته شد

0 334

نیکان شهر: مدیرروابط عمومی شرکت تله‌کابین دربندسر اعلام کرد: فعالیت پیست اسکی دربندسر (قله سرلو و پیست مبتدی) در منطقه شمیرانات استان تهران از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر امروز به صورت آزمایشی از سر گرفته شد.

سینا سرپوشی صبح چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: فعالیت کامل پیست اسکی دربندسر منوط به استمرار بارش برف در روزهای آتی خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: ورزشکاران علاقه‌مند می‌توانند برای اسکی در مناطق مذکور جهت تهیه بلیت به صورت حضوری اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، فعالیت پیست اسکی دربندسر در ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ به پایان رسیده بود.

رضا خرم رئیس گروه نظارت بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران پیش‌تر اعلام کرده بود: تعرفه استفاده از پیست‌های اسکی توچال، دربندسر، آبعلی و شمشک نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته است.

به گفته‌ مرتضی ساوه شمشکی رئیس هیات اسکی استان تهران نیز، پنج مدرسه اسکی (هر پیست یک مدرسه تخصصی) در فصل اسکی دایر می‌شود و پیست‌های اسکی استان تهران شامل توچال، دربندسر، آبعلی، شمشک و امامزاده هاشم است.

پیست اسکی دربندسر در ۳۵ کیلومتری شمال شرقی پایتخت در بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات در نزدیکی پیست اسکی دیزین و پیست اسکی شمشک واقع شده است و این مجموعه شامل ۲ رستوران، تله‌کابین، تله‌سیژ است‌ که با توجه به منظره چشم‌نواز و بکر مورد استقبال بسیاری از ورزشکاران و گردشگران قرار دارد.

پیست اسکی دربندسر یکی از مجهزترین پیست‌های اسکی کشور و تنها پیست اسکی دارای دستگاه برف ساز است که در سال‌های گذشته همواره میزبانی رقابت‌های لیگ بین‌المللی اسکی را بر عهده داشته‌ است.

منبع: ایرنا

پیام بگذارید