غرب استان تهران در وضعیت خوبی قرار دارد

0 165

نیکان شهر: استاندار تهران گفت: خوشبختانه شاخص های امنیت در غرب استان تهران در وضعیت خوبی قرار دارد.

محسن منصوری در پایان جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت و شورای ترافیک غرب استان تهران با اشاره به اینکه این جلسه به میزبانی فرماندهی ویژه غرب استان برگزار شده، گفت: غرب استان تهران با ۴ میلیون نفر جمعیت تراکمی بیشتر از چند استان دارد و تنوع قومیتی و جمعیتی باعث شده که نکات مختلف امنیتی و انتظامی مطرح باشد که خوشبختانه شاخص های امنیت در غرب استان تهران در وضعیت خوبی قرار دارد.

وی ادامه داد: این جلسات به منظور ارتقای شاخص های امنیتی برگزار می شود و در موضوع مقابله با سرقت روند رو به رشد به لحاظ پیشگیری داریم و اقدامات پیشگیرانه و کنترلی انجام می‌شود.

استاندار تهران با اشاره به ۱۰ تصمیم مهم در این جلسه افزود: وظایف دستگاه‌ها مشخص است و موضوع با جدیت دنبال می‌شود، بعضی از دستگاه های خدماتی باید جدی‌تر پای کار بیایند، همچنین برخورد با معتادین متجاهر که بخشی از سرقت‌های خرد توسط آنها انجام می‌شود، تشدید می‌شود و در قالب کمپ معتادین در غرب استان تهران جمع‌آوری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تصویر غرب تهران از معتادین متجاهر پاک‌ می شود.

منصوری تاکید کرد: تشدید و ارتقاء پایش های تصویری ضروری است که باید سامانه‌ها تقویت شود و اقدامات کنترلی داشته باشیم. نقاط حادثه‌خیز شناسایی شده و در کوتاه‌ترین زمان نسبت به رفع آن اقدام می‌شود، در راستای ارتقاء امنیت، بخشی از اقدامات مربوط به هماهنگی بین دستگاهی و برخی اعتباری است که هر دو موضوع در سطح عالی پیگیری می‌شود.

منبع: ایسنا

پیام بگذارید