مراسم نورافشانی در بیش از ۱۰۰۰ نقطه تهران

0 190

نیکان شهر: رییس ستاد دهه فجر استان تهران گفت: همزمان با چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ۲۲ بهمن ماه مراسم نورافشانی در بیش از ۱۰۰۰ منطقه شهر تهران برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه پنجشنبه ۲۱ بهمن ماه در جمع خبرنگاران طی سخنانی بیان کرد: پس از گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با وجود همه توطئه‌های مختلف دشمن که تلاش می‌کردند، انقلاب اسلامی را متوقف و زمین‌گیر کنند و تغیری در رفتار ایران به وجود بیاورند ، انقلاب اسلامی درخت تناوری شده است که تکیه‌گاه و امید ملت‌های مظلوم جهان است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: در طول این ۴۳ سال شاهد رشد و شکوفا شدن انقلاب اسلامی ایران بوده‌ایم و در مقابل شاهد شکست استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در منطقه و جهان هستیم.

رئیس ستاد دهه فجر استان تهران خاطر نشان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد تهاجم دشمنان در زمینه‌های مختلف بوده‌ایم که حوزه امنیتی یکی از مهمترین ابعاد تهاجم دشمنان بوده است ؛ جشن پیروزی انقلاب اسلامی مختص به ایران نیست و در سایر نقاط جهان نیز این جشن برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: همزمان با فرا رسیدن چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مراسم نورافشانی ویژه شب ۲۲ بهمن ، در شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود.

محمودی گفت: نورافشانی در هزار ( ۱۰۰۰ ) محله و سر دادن ندای الله‌اکبر در شب ۲۲ بهمن از برنامه های مهم شب ۲۲ بهمن به مناسبت دهه فجر است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: بر طبق یک سنت حسنه در روزهای منتهی به ۲۲ بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی این مراسم نورافشانی باشکوه در مناطق مختلف کشور و استان تهران برگزار می‌شود.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران در پایان سخنان خود بیان کرد: مراسم‌ها در تهران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا برگزار می‌شود.

منبع: ایلنا

پیام بگذارید