عبور درآمدهای شهرداری تهران از مرز ۳۵ هزار میلیارد تومان

0 206

نیکان شهر: نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران از عبور درآمدهای شهرداری تهران از مرز ۳۵ هزار میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

پرویز سروری نایب رییس شورای شهر تهران در ابتدای پنجاه و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: حال عمومی مهندس چمران رو به بهبود است و اخبار خوبی در این حوزه به ما می‌رسد به شکلی که امیدواریم هرچه زودتر از آی سی یو خارج شوند.

او با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال جدید گفت: باید همه ما این بیانات را به عنوان سرلوحه کارهای خود در سال ۱۴۰۱ هر روز با خود مرور کنیم. در صحبت‌های ایشان برآیند کار در کشور راضی‌کننده بود و نشان داد که دولت مردمی روند خوبی را در پیش گرفته است. اما رهبر معظم انقلاب خواستند که در مسیر امید دادن به مردم و امید بخشیدن حرکت کنیم.

سروری با بیان اینکه امروز دشمن استراتژی مگس معابی را در پیش گرفته است به شکلی که ضعف‌ها را بزرگنمایی کند و از این طریق ناامیدی و یأس را در دل مردم تقویت کند، افزود: برهمین اساس وظیفه ماست که مطالبه منطقی رهبر معظم انقلاب را در خصوص امیدآفرینی و امیدبخشی در مسیر حرکت روبه جلو و رو به رشد جامعه در دستور کار خود قرار دهیم.

سروری با اشاره به تحولات منطقه‌ای و جهانی اظهار کرد: در حال حاضر تنش‌ها از شرق در حال انتقال به غرب است و در این شرایط کشوری پیروز است که مدیریت درستی داشته باشد و برنامه ریزی مناسبی داشته باشد. در حقیقت امروز نیازمند مدیریت لحظه‌ها هستیم. شرایط امروز منطقه زوال رژیم صعودی را محقق خواهد کرد و شاهد گل کردن جریان مقاومت هستیم. اگر درست برنامه ریزی کنیم سال ۱۴۰۱ سال شکوفایی اقتصادی است، اما باید به سمت هوشمند سازی حرکت کنیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود به تلاش‌های مدیریت شهری در دوره ششم اشاره کرد و گفت: تلاش‌های مدیریت شهری باعث شد که در انتهای سال گذشته درآمدهای مدیریت شهری از مرز ۳۵ هزار میلیارد تومان عبور کرد این مهم چشم‌انداز خوبی برای آینده پیش‌روی ما قرار می‌دهد.

منبع: همشهری آنلاین

پیام بگذارید