جلسه تفویض اختیار به شهرداری مناطق و ستادها

0 231

نیکان شهر: جلسه تفویض اختیار به شهرداران مناطق و ستادها با حضور علیرضا زاکانی برگزار شد.

دومین جلسه تفویض اختیار به شهرداران مناطق و ستادها با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و تنی چند از معاونان و شهرداران مناطق، صبح امروز پنجشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ برگزار شد و در ابتدای این جلسه حسین نظری معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران گزارش کوتاهی از مصوبات اولین جلسه تفویض اختیار به شهرداران و ستادها ارایه کرد و پس از آن، معاونان و شهرداران مناطق درباره موضوعاتی از جمله پرداخت های تقسیط شده اظهار نظر کردند.

پس از آن در بخش حمل و نقل و ترافیک پیرامون موضوعاتی چون آرام سازی و ایمن سازی معابر و اصلاح هندسی با مختصات مشخص بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه این جلسه درباره نگهداشت کامل ایستگاه‌ها توسط پیمانکار ترافیکی، ایجاد واحد برای ساماندهی تردد موتور سیکلت ها، واگذاری اداره پارکینگ های محله ای و منطقه ای به مناطق، نصب و راه اندازی گارد ریل های بزرگراهی و موضوعات مربوط به شهرسازی صحبت شد.

از موضوعات مطروحه در حوزه شهرسازی می توان به امکان توافق با املاک دارای ماده ۱۰۰، واگذاری برخی امور استعلامات کمیسیون ماده ۷ به مناطق، تفویض اختیار به مناطق به منظور انعقاد قرارداد جهت تهیه طرح های موضعی و بازنگری طرح تفصیلی با توجه به نیاز مناطق اشاره کرد.

بر اساس گزارش سایت شهر، موضوعات مطرح شده و مصوبات اولین جلسه تفویض اختیار به شهرداران مناطق پیرامون موضوعات مالی و اقتصاد شهر بود.

منبع: ایسنا

پیام بگذارید