تسهیلات ویژه نوسازی به مالکان تاکسی‌های کاربراتوری

0 144

نیکان شهر: معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از تخصیص تسهیلات ویژه نوسازی به مالکان تاکسی‌های کاربراتوری خبر داد.

سید علی محتشمی پور اظهارداشت: طبق هماهنگی و پیگیری‌ها و با وجود محدودیت‌های منابع مالی، توانستیم برای دریافت ۸۰۰ فقره وام به ارزش ۹۰ میلیون تومان ویژه مالکان تاکسی‌های کاربراتوری اقدام کنیم.

او افزود: این اقدام در پی ممنوعیت تردد خودروهای کاربراتوری و مشخصا این دسته از تاکسی‌ها در کلان شهرها و با هدف کمک به قشر تاکسیران در دستور کار قرار گرفته و از تاکسیران‌های حائز شرایط دعوت می‌شود با توجه به محدودیت زمانی و مالی هر چه سریعتر برای نوسازی تاکسی خود اقدام کنند. تاکسیران‌های حائز شرایط در صورت داشتن مشکل در تامین آورده اولیه به مراکز اسقاطی که تمایل به انجام فرایند اسقاط پیش از موعد دارند، معرفی شده و قادر خواهند بود بیش از ۷۰ درصد وجه اسقاط خودروی خود را در همان ابتدا دریافت کنند.

معاون سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: با توجه به وجود هزار و ۵۰۰ تاکسی کاربراتوری در ناوگان تاکسیرانی شهر تهران، اولویت تخصیص تسهیلات با تاکسیران‌هایی است که زودتر نسبت به ثبت‌نام در فرایند نوسازی اقدام کنند. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری ثبت‌نام کنند و پس از انجام هماهنگی‌های مورد نیاز از سوی سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بانک عامل(صندوق کار آفرینی امید) دیگر مراحل این فرایند مانند تشکیل پرونده را انجام دهند.

منبع: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی

پیام بگذارید