اطلاعیه شرکت پست برای ساکنین تهران

0 1,695

روابط‌ عمومی شرکت ملی پست اعلام کرد ساکنین شهر تهران نیازی نیست برای دریافت گذرنامه به اداره پست مراجعه کنند. تمامی نامه رسان‌ها گذرنامه‌ها را به آدرس روی پاکت توزیع می‌کنند و تمامی تلاش کارکنان پست این است که تمامی مرسولات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست صاحبشان برساند.

در آستانه اربعین حسینی و افزایش تقاضا برای دریافت گذرنامه، شرکت ملی پست برای متقاضیان ساکن شهر تهران اطلاعیه صادر کرده است.

روابط‌ عمومی شرکت ملی پست، در آستانه اربعین حسینی و افزایش تقاضا برای دریافت گذرنامه از سوی مشتریان گرامی، این شرکت برای سهولت دسترسی متقاضیان ساکن شهر تهران اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرده است: به اطلاع می‌رساند گذرنامه همه متقاضیان حداکثر ۴۸ ساعت پس از صدور که با ارسال پیامک به آنها اطلاع‌رسانی می‌شود، توسط نامه‌رسان اداره پست در نشانی درج شده بر روی پاکت توزیع خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان نیست. در صورت ضرورت، امکان پیگیری وضعیت گذرنامه‌های صادر شده، از ساعت ۲۰:۰۰ تا ساعت ۲۲:۰۰ در واحدهای پستی ذیل فراهم است. لذا مالکین گذرنامه می‌بایست با همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی، بر اساس دو رقم سمت چپ کدپستی محل سکونت، به یکی از واحدهای مورد نظر مراجعه کنند:

پست

در این باره عضو هیئت مدیره شرکت پست هم گفته است: در آستانه گردهمایی عظیم اربعین حسینی، پست تمامی امکانات خود را برای تحویل به موقع گذرنامه های زائران، بسیج کرده است.

بهزاد اقبال خواه افزود: نقش کارکنان شبکه پستی در ارسال و تحویل گذرنامه زائران امام حسین(ع)، مانند موکب داران مراسم اربعین است و تمام تلاش مدیران، مسئولان و کارکنان پست این است که گذرنامه های صادر شده در کوتاه ترین زمان به دست متقاضیان برسد.

منبع: ایسنا

پیام بگذارید