افزایش ظرفیت مراکز ترک اعتیاد در تهران

0 396

با توجه به گستردگی اعتیاد در جامعه و مبتلا شدن بسیاری از مردان، زنان و حتی کودکان به این بلای خانمان سوز -که باعث از هم پاشیدگی بنیان خانواده می‌شود- مراکز ترک اعتیاد بر آن شد تا با کمترین عوارض جانبی اقدام به ترک بیماران کند و آنها را به آغوش گرم خانواده بازگرداند. در این راستا ظرفیت مراکز ترک اعتیاد معتادان از ۵ هزار نفر به ۱۷ هزار نفر افزایش پیدا کرده است.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در مراسم صبحگاه فاتب، گفت: امروز یکی از مولفه‌های رشد و بالندگی این است که چگونه بتوانیم امنیت کشور را برقرار کنیم. اگر امروز تامین امنیت را شاهد هستیم در سایه هماهنگی بین مسئولان است.

او گفت: ۱۳ هزار شهید و ۲۴ هزار جانباز سرافراز نیروی انتظامی گواه تلاش این نیروی مجاهد است که در راستای تامین نظم و امنیت گام برداشتند، اگر ما هزاران کیلومتر آن طرف مرز‌ها سنگر بندی کردیم به این دلیل است که توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم.

استاندار تهران گفت: ظرفیت مراکز تزک اعتیاد معتادان از ۵ هزار نفر به ۱۷ هزار نفر افزایش پیدا کرده است، پلیس نیازمند تجهیز کردن خودش است و باید امکانات را برای هوشمند کردن پلیس مهیا کنیم و این از اقدامات استانداری تهران است.

او گفت: باید شرایطی را فراهم کنیم تا هم اشتغال رونق پیدا کند و هم شرایط برای ایجاد اشتغال جدید فراهم شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پیام بگذارید