استاندار تهران: دستگاه‌های خدمات رسان باید جهت تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز بیمارستان امام خمینی(ره) تلاش کنند

0 376

محسنی بندپی استاندار تهران در جریان بازدید از پروژه مهدی کلینیک تاکید کردند که دستگاه‌های خدمات رسان باید جهت تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز بیمارستان امام خمینی(ره) تلاش کنند. بیمارستان امام خمینی معروف به بیمارستان هزار تختخوابی، در سال ۱۳۳۵ احداث شد و از نظر اقدامات درمانی بزرگترین بیمارستان خاورمیانه می‌باشد. این بیمارستان در انتهای بلوار کشاورز قرار دارد و شامل چندین بیمارستان، انستیتو کنسر و مجتمع درمانی و اورژانس می‌باشد.

انوشیروان محسنی بندپی در جریان بازدید از پروژه مهدی کلینیک بیمارستان امام خمینی(ره) با اشاره به ضرورت اتمام به‌موقع این پروژه مهم اظهارکرد: این جلسه با حضور مدیران دستگاه‌های خدمات رسان برگزار می شود تا کمکی که مورد نیاز اتمام این پروژه مهم و بزرگ است را بتوان فراهم کرد.

وی با بیان اینکه بیمارستان امام خمینی(ره) نقش ملی دارد، تاکید کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) هم به لحاظ وضعیت بیماران و هم به واسطه نوع خدمتی که ارائه می‌دهد حائز اهمیت است که این امر وظیفه ما را دو چندان می کند تا جهت اتمام این پروژه تلاش کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: در این جلسه دستگاه‌های خدمت‌رسان مثل برق، آب و گاز متعهد شدند تا در زمینه تامین زیرساخت‌ها کمک کنند همچنین اتصال انشعابات زمانبر نشود. در مورد گاز در ۱۰ روز آینده بررسی جهت تامین هزار مترمکعب برق یا ایجاد ایستگاه جدید انجام می‌شود.

محسنی بندپی افزود: در مورد تامین برق تیم فنی فردا بررسی می کنند تا ۵/۶ مگاوات درخواست جدید پیگیری شود تا به جمع‌بندی برسیم. در مورد بیمه هم نماینده از طرف بیمارستان معرفی شود تا وضعیت بررسی و ارزیابی و حمایت‌های لازم به عمل آید همچنین امور مالیاتی استان مساعدت لازم در تکمیل بیمارستان را داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، وی با تاکید بر اثرگذاری این جلسه جهت اتمام و تکمیل پروژه گفت: تا دو ماه دیگر جلسه دیگری برای پایش خدمات برگزار می شود تا اثرگذاری خدمات ارائه شده مورد سنجش قرار گیرد چرا که باید کمک کنیم تا زیرساخت‌هایی که برای نجات انسان‌ها به ویژه برای افراد بی بضاعت است، تامین شود.

منبع: ایسنا

پیام بگذارید