ارسال لایحه اصلاح ساختار شهرداری تهران به شورا

0 381

لایحه اصلاح ساختار، هفته آینده به شورا ارسال می‌شود. هدف اصلی این ساختار، ساختار اقتصادی می‌باشد و سعی داریم با توجه بیشتر به بحث‌هایی همچون مالیات، تأمین اجتماعی، ارز، صندوق توسعه ملی، ساختار اقتصادی نسبت به قبل شتاب بیشتری بگیرد.

حسن رسولی با اشاره به ارسال لایحه اصلاح ساختار از سوی شهرداری تهران و در توضیح این لایحه اظهار کرد: این لایحه در اجرای طرح مصوب شوراست و کاهش معاونت‌ها و اصلاح ساختار باید در قالب لایحه باشد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران افزود: بنا به گفته شهرداری این لایحه نهایی شده و بنا بوده طی هفته گذشته این لایحه ارسال شود که تاکنون نشده و این هفته آقای شهردار گفته‌اند حتما لایحه اصلاح ساختار شهرداری تهران را به شورا ارسال می کنند.

رسولی در پاسخ به این سوال که آیا افزایش و کاهش تعداد نواحی مناطق مختلف شهرداری هم باید در این لایحه ذکر شود، گفت: افزایش نواحی ارتباطی به اصلاح ساختار ندارد. ساختار تفصیلی با ساختار کلان متفاوت است. اصلاح ساختار با تصمیم شورای اداری شهر است. این شورا مرجع قانونی و رسمی است که در حد ساختار تفصیلی است و در جزئیات اختیار تصمیم گیری دارد.

به گفته عضو شورای شهر تهران در این لایحه مشخص نیست چند پست حذف می شود و هنوز لایحه به دست شورا شهر نرسیده است.

منبع: برنا

پیام بگذارید