درخواست برای تمدید مهلت نام نویسی نامزدی شورایاری

0 550

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران درخواست کرد مدت زمان ثبت نام برای حضور در انتخابات شورایاری ها را یک هفته تا ۱۰ روز تمدید کنند.

محمد سالاری در جلسه علنی امروز در تذکری با اشاره به چهار دوره فعالیت نهاد شورایاریها گفت: در آستانه برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها هستیم و باید همه پیش بینی های لازم برای مشارکت حداکثری شهروندان فراهم آورده شود.

وی با بیان اینکه در این دوره نحوه اطلاع رسانی به شهروندان و معتمدین محل برای ثبت نام به خوبی فراهم نبود گفت: به دلیل ورود نهادهای نظارتی در خصوص قانونی بودن برگزاری این انتخابات و نحوه اطلاع رسانی آن به اعضای شورای شهر تهران پیشنهاد می دهم زمان ثبت نام تمدید شود. باید از ماه ها پیش این تبلیغات انجام می شد و با اطلاع رسانی دقیق افرادی که می توانند در شورایاری ها حضور داشته باشند از برگزاری آن مطلع می‌شدند این در حالی است که تا فردا (دوشنبه) ثبت نام برای انتخابات به پایان می‌رسد. در صورتی که بسیاری هنوز از این موضوع اطلاع پیدا نکرده‌اند.

سالاری تاکید کرد: نهاد شورایاری ها بزرگترین و گسترده‌ترین نهاد مدنی است که باید تلاش کنیم برگزاری این دوره از انتخابات آن بهتر از گذشته باشد بنابراین درخواست می‌کنم یک هفته تا ۱۰ روز زمان ثبت نام تمدید شود.

پیام بگذارید