حضور ۸۰ شرکت خارجی از ۹ کشور در نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودروی تهران

0 308

نمایشگاه قطعات خودرو یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعتی و بازرگانی کشور است که از ۱۸ الی ۲۱ آبان ماه در تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه این امکان را به شرکت‌ها می‌دهد که توانایی، ویژگی‌ها و قابلیت‌های خود را به بازار ارائه دهند. در نمایشگاه امسال ۷۰۰ شرکت داخلی و ۸۰ شرکت خارجی حضور دارند.

بهمن حسین‌زاده در حاشیه افتتاح ۳ نمایشگاه ایزوفوتونیک ایران، نمایشگاه قطعات خودرو و نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل با اشاره به حضور گسترده شرکت‌های داخلی و مشارکت برخی شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه اظهار کرد: در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات و لوازم خودرو، ۷۰۰ شرکت قطعه‌ساز شرکت کرده‌اند که از این میان، ۸۰ شرکت خارجی از ۹ کشور نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت: ما معتقدیم که صنعت قطعه‌سازی و تولید قطعات خودرو، یک صنعت محرک و مولد تولید و اشتغال در کشور است و بر همین اساس سعی شده تا در این نمایشگاه، فرصت مذاکرات B-to-B فراهم شود و این نمایشگاه به انعقاد قرارداد میان شرکت‌کنندگان منجر شود.

به‌گفته وی در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات و لوازم خودرو، حدود ۵۰ شرکت دانش‌بنیان نیز حضور دارند و توانمندی‌های خود را در این بخش به معرض نمایش گذاشته‌اند.

حسین‌زاده همچنین با ابراز افتتاح نمایشگاه لیزرفوتونیک از حضور ۵۴ شرکت در این نمایشگاه خبر داد.

در مراسم دیروز ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، سومین نمایشگاه لیزرفوتونیک ایران و چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات و لوازم خودرو به‌صورت همزمان با حضور سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل، عالی رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و بهمن حسین‌زاده افتتاح شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پیام بگذارید