برگزاری هفتمین مدرسه پاییزی مغز و شناخت در تهران

0 243

هفتمین مدرسه پاییزی مغز و شناخت در تهران با هدف ارتقای سرمایه شناختی و با کمک انجمن علوم اعصاب و همکاری کلینیک مغز و شناخت برگزار می‌شود. زمان برگزاری این مدرسه از ۲۵ آبان ماه و به مدت پنج روز می‌باشد.

به گزارش نیکان شهر به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، به منظور ایجاد فرصت و بسترهای لازم برای آشنایی هرچه بیشتر با حوزه‌های علوم شناختی و علوم اعصاب و ارتقای سرمایه شناختی، هفتمین مدرسه پاییزی مغز و شناخت ویژه دبیران و اعضای انجمن‌های علمی – دانشجویی مغز و شناخت با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی تدارک یافته است.

این مدرسه با محوریت ارتقای سرمایه شناختی و کارآفرینی و نوآوری در علوم اعصاب شناختی از ۲۵ آبان ماه به مدت پنج روز توسط انجمن علوم اعصاب و با همکاری کلینیک مغز و شناخت برپا می‌شود.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی به منظور ترویج و گسترش حوزه‌های علوم شناختی در فضاهای آموزشی و مراکز دانشگاهی، تلاش می‌کند با حمایت از برگزاری مدرسه‌های علمی، فرصت‌های لازم در امر ترویج ، گسترش، تحقیق و شناخت در حوزه‌های علوم شناختی و علوم اعصاب فراهم و زمینه برای تشویق و ترغیب نوجوانان، جوانان، دبیران و اعضای انجمن‌های علمی – دانشجویی برای فعالیت در حوزه‌های علوم شناختی و علوم اعصاب در سطح کشور فراهم شود.

در این دوره مباحث مداخلات شناختی در اختلالات نورولوژی و روانپزشکی، آشنایی با استارتاپ‌های حوزه علوم شناختی، اکوسیستم کارآفرینی در این حوزه، آشنایی با ابزارهای ارزیابی، ثبت کارکرد و تحریک مغزی، آشنایی با روش‌های نقشه‌برداری مغز انسان، توانبخشی و ارتقای کارکردهای شناختی، تشریح عملی مغز انسان، اقتصاد شناختی و نورو مارکتینگ مطرح خواهد شد.

پیام بگذارید