تهران میزبان هجدهمین کنفرانس «مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک»

0 403

هجدهمین کنفرانس بین‌المللی «مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک» با همکاری دانشگاه‌ها، مؤسسات علمی و آموزشی و سازمان‌های داخلی و خارجی مرتبط در اسفندماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود. نخستین کنفرانس بین‌المللی «مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک» در سال ۱۳۷۴ برگزار شد. محور اصلی این کنفرانس درباره حمل و نقل همگانی، ایمنی ترافیک، آموزش، قوانین و مقررات ترافیک، آینده پژوهی و سیستم‌های نوین حمل و نقل، مهندسی ترافیک و طرح هندسی معابر و….. می‌باشد.

روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ هجدهمین کنفرانس بین‌المللی «مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک» در ۱۲ محور علمی و با همکاری بیش از ۵۰ نفر از استادان دانشگاه‌های کشور در تاریخ ۶ تا ۸ اسفندماه در ۱۰ سالن مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

حمل‌ونقل همگانی، اقتصاد حمل‌ونقل، سیستم‌های هوشمند حمل‌ونقل، مدیریت سیستم‌های حمل‌ونقل و ترافیک، برنامه‌ریزی حمل‌ونقل و شهرسازی، آموزش قوانین، مقررات ترافیک، ایمنی ترافیک، آینده‌پژوهی مدیریت سیستم‌های نوین حمل‌ونقل، حمل‌ونقل و توسعه پایدار، توسعه مبتنی بر حمل‌ونقل همگانی، مهندسی ترافیک و طرح هندسی معابر، حمل و نقل غیرزمینی و چند شیوه‌ای، محور‌های تخصصی این کنفرانس است.

مهلت ارسال مقالات تا تاریخ ۳۰ آبان ماه تعیین شده است و علاقه‌مندان می‌توانند مقالات را به‌صورت آنلاین و به آدرس ictte.ir دبیرخانه کنفرانس هجدهم ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

پیام بگذارید