رونمایی از تابلوی خیابان “نوربخش”

0 341

در راستای بزرگداشت دکتر نوربخش و شناساندن آن مرحوم به جامعه خیابان محل زندگی نوربخش به نام آن مرحوم نامگذاری شد. این رونمایی با حضور شریعتمداری وزیر رفاه، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، عضو شورای شهر تهران و خانواده مرحوم نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی صورت گرفت.

به گزارش نیکان شهر به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران و خانواده مرحوم دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، خیابان محل زندگی نوربخش به نام آن مرحوم نامگذاری شد.

شریعتمداری در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم نوربخش خدمات وی در سازمان تأمین اجتماعی را ماندگار توصیف کرد و گفت: آن مرحوم هم در عرصه پزشکی و هم در عرصه مدیریت از خود نامی نیک به یادگار گذاشت.

وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود: همه جامعه ما بر صداقت، پاکدستی و مدیریت کارآمد آن مرحوم گواهی می‌دهند و نوربخش عمر خود را برای خدمت به مردم صرف کرد و در همین راه نیز جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

وی به پایه گذاری نهضت پویش مهربانی با بیماران از سوی مرحوم نوربخش اشاره کرد و گفت: امیدواریم همه مدیران کشور ما مشی و منش آن مرحوم را الگوی خود قرار دهند.

ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر تهران نیز در این مراسم اظهار کرد: اعضای شورای شهر تهران برای نامگذاری خیابانی به نام مرحوم نوربخش اتفاق نظر داشتند و پس از مشورت با خانواده نوربخش، نامگذاری خیابان محل زندگی آن مرحوم به نام نوربخش به تصویب رسید.

وی نامگذاری خیابانی به نام دکتر نوربخش را اقدامی برای بزرگداشت و شناساندن آن مرحوم به جامعه دانست.

پیام بگذارید