شهردار تهران: خسارت ناشی از درگیری‌های اخیر در تهران ناچیز است

0 326

شهردار تهران گفت که خسارت ناشی از درگیری‌های اخیر در مناطق ۲۲ گانه در حد چند خودرو و اتوبوس‌های بی‌آرتی و یک ناحیه شهرداری بوده است و گستردگی نداشت.

پیروز حناچی روز سه شنبه در حاشیه آئین بهره برداری از ۱۷ پروژه مدیریت شهری در منطقه ۱۷ تهران در جمع خبرنگاران افزود: خسارت این موضوع در حد چند خودرو و اتوبوس بی آرتی و یک ناحیه شهرداری بود.

وی در خصوص درخواست رییس شورای شهر برای معرفی خاطیان موضوع برف اخیر ادامه داد: در خصوص بارش برف و اهمال برخی از مدیران نیز تصمیم گیری شد و برخی از آنها برکنار شدند که البته دلیلی نمی‌بینیم شلوغ کنیم و پرسرو صدا این موضوع را مطرح کنیم چراکه این موضوع درون سازمانی است.

حناچی خاطرنشان کرد: این حرکت حاوی پیام برای تمامی مدیران ما بود.

شهردار تهران در خصوص پروژه های بهره برداری شده امروز در منطقه ۱۷ نیز گفت: امروز استخر ویژه آقایان به نام ادم افتتاح شد و قبلا هم استخر حوا ویژه زنان در این منطقه به بهره برداری رسیده بود.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم که با کمترین قیمت ممکن خدمات را در اختیار مردم به ویژه شهروندان جنوب شهر قرار دهیم.

حناچی در خصوص نصب فیلتر بر اتوبوس های پایتخت نیز گفت: فیلتر دوده بر برخی اتوبوس ها نصب است و از شرکت های دانش بنیان درخواست کردیم اقدامات لازم را در خصوص ساخت این فیلتر ها انجام دهند تا نیازی به وارد کردن از خارج نداشته باشیم.

منبع: ایرنا

پیام بگذارید