اولین «گذر نوآوری» در تهران برگزار می‌شود

0 239

برای نخستین بار در تهران «گذر نوآوری» برگزار می‌شود و در این رویداد گروه‌هایی پذیرفته می‌شوند که محصول یا خدمات آنها مرتبط با رفع معضلات، مشکلات و نیاز شهروندان باشد.

به گزارش نیکان شهر به نقل از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، همزمان با برگزاری سومین رویداد تهران هوشمند، برای نخستین بار «گذر نوآوری» در تهران برگزار می‌شود.

از ۱۲ تا ۱۴ آذرماه استارت‌آپ‌های خدمت‌رسان در حوزه شهری، فضایی در میدان هفت تیر را به صورت رایگان در اختیار خواهند داشت تا به جمع مردم بیایند و تازه‌ترین سرویس‌های برخط و هوشمند خود را به شهروندان معرفی می‌کنند.

در این رویداد مسئولان شهری نیز بـر اساس نیازهای حوزه مدیریتی خود با استارت‌آپها مذاکره کرده و در صورت توافق با یکدیگر همکاری تجاری خواهند داشت.

به همین منظور استارت‌آپ‌های علاقمند به حضور در گذر نوآوری، می‌توانند تا ۹ آذر ماه با مراجعه به سایت تهران هوشمند در بخش گذر نوآوری، آمادگی خود را اعلام کنند.

گروه‌های استارت‌آپی در این رویداد پذیرفته می‌شوند که محصول یا خدمات آنها مرتبط با رفع معضلات، مشکلات و نیاز شهروندان باشد.

نتایج حضور استارت‌آپ‌ها در گذر نوآوری روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه اعلام خواهد شد و گروه‌های منتخب می‌توانند در بازه زمانی سه روزه از تاریخ ۱۲ الی ۱۴ آذر ماه در پلازای میدان هفت تیر به صورت رایگان در فضاهای مشخص شده محصولات خود را معرفی کنند.

پیام بگذارید