قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۱۲/۲۴

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۹میلیون و ۴۰۰هزار تومان است.

0 172

به گزارش نیکان شهر، هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۷ میلیون تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۹ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۸۶ دلار است.

بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت هر اسکناس دلار امروز (چهارشنبه ۲۴ اسفندماه) ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت حواله دلار ۳۶ هزار و ۷۰۰ تومان کشف شد.

از ۸ اسفندماه علاوه بر قیمت‌های اسکناس و حواله دلار، قیمت اسکناس و حواله یورو و درهم نیز در سایت بازار متشکل درج می‌شود؛ بر همین اساس نیز نرخ اسکناس یورو ۴۳ هزار و ۲۲۱ تومان، و نرخ حواله یورو ۳۹ هزار و ۳۵۲ تومان اعلام شده است.

همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا نرخ اسکناس درهم ۱۰ هزار و ۹۷۳ تومان و نرخ حواله درهم نیز ۹ هزار و ۹۹۳ تومان اعلام شده است.

قیمت دلار (اسکناس) ۴۰ هزار و ۳۰۰

قیمت دلار (حواله) ۳۶ هزار و ۷۰۰

قیمت یورو (اسکناس) ۴۳ هزار و ۲۲۱

قیمت یورو (حواله) ۳۹ هزار و ۳۵۲

قیمت درهم (اسکناس) ۱۰ هزار و ۹۷۳

قیمت درهم (حواله) ۹ هزار و ۹۹۳

قیمت سکه بهارآزادی ۲۷ میلیون

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید) ۲۹ میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی ۱۷ میلیون و ۹۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار

گرم طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۲۶۰ هزار

مثقال طلا ۹ میلیون و ۷۹۰ هزار

انس طلا(دلار) ۱۸۸۶

منبع: تسنیم

پیام بگذارید