برگزاری نشست مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس با مدیران سازمان

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس، با روسا و مدیران این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

0 473

به گزارش نیکان شهر، سخاوت اسدی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس در این دیدار سال ۱۴۰۱ را سال پرکاری برای مجموعه سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بر شمرد و گفت؛ در سال جدید قدم‌های بزرگتری را برای رسیدن به اهداف این سازمان طراحی کرده‌ایم.

اسدی ادامه داد: «مهار تورم و رونق تولید» که به عنوان شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری انتخاب شد همانند سال‌های گذشته تاکید بر بحث اقتصاد و تولید دارد و رونق تولید از جمله مهمترین وظایف تعریف شده برای سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس است.

وی افزود: هر یک از ارگان‌ها و کارکنان سازمان باید با مسئولیت خود در جهت بستر سازی مناسب برای افزایش سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس آشنا باشند و وظیفه خود در این مسیر را به نحو احسنت انجام دهند زیرا در سایه افزایش سرمایه گذاری در منطقه بلاطبع شاهد رونق تولید نیز خواهیم بود.

اسدی گفت: تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه کار همکاران در سازمان منطقه ویژه پارس باشد و بالاترین تکریم ارباب رجوع انجام درخواست‌های آنان در اسرع وقت است و جایز نیست کار محوله را حتی یک روز به عقب بیاندازیم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: در کنار حمایت از تولید، نظارت بر پروژه‌های عمرانی در منطقه نیز از وظایف ذاتی سازمان منطقه ویژه پارس است که این نظارت نباید با سخت گیری نا به جا اشتباه گرفته شود و باید نظارتی راه گشا و مسئولانه و دلسوزانه باشد.

اسدی اضافه کرد: مکانیزم تغییر ساختار سازمان به سوی سازمانی درآمدزا در شرکت ملی نفت ایران تعریف شده است و این امر در سال ۱۴۰۲ به جد دنبال خواهد شد.

وی گفت: تعامل با محیط پیرامونی در زمینه های ایمنی‏، امنیتی و اجتماعی از دیگر وظایف ذاتی سازمان منطقه ویژه پارس است و باید تمامی اجزای سازمان این ظرفیت تعاملی را در چارچوب تعامل مثبت و سازنده ایجاد نمایند.

منبع: فرینا

پیام بگذارید