مواجهه حرفه‌ای استقلال با مشکلات

بازیکن پیشین استقلال گفت: استقلال در مواجهه با مشکلات خیلی حرفه‌ای عمل کرد و باید تلاش کند همین روند را در نتیجه‌گیری دنبال کند تا در پایان فصل به موفقیت برسد.

0 288

به گزارش نیکان شهر، ایمان عالمی، بازیکن سابق استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برتری این تیم مقابل تراکتور در لیگ برتر اظهار کرد: با شناختی که از دو تیم قبل از بازی داشتیم، می‌دانستیم که بازی جذاب و زیبایی را شاهد خواهیم بود. استقلال در این بازی توانست با ارائه یک بازی با فکر ۳ امتیاز مهم را کسب کند و مهمترین مساله در حال حاضر گلزنی بلانکو در این دیدار بود و اینکه می‌توان گفت این دیدار یکی از بهترین بازی‌های لیگ امسال تاکنون بوده است.

او درباره اینکه استقلال در این فصل توانسته در همه بازی‌های خانگی امتیاز کامل را کسب کند یادآور شد: تیمی که می‌خواهد به قهرمانی برسد، باید در بازی‌های خانگی برنده شود. اتفاق خوبی است که استقلال به این مهم دست پیدا کرده است و باید تلاش کند این روند را ادامه دهد.

رفتار حرفه‌ای استقلال در مواجهه با استقلال

بازیکن سابق استقلال درباره اینکه با توجه به اتفاقات اول فصل فکر می‌کرد تیم چنین نتایجی را کسب کند بیان کرد: با اتفاقات اول فصل شرایط سخت بود و نکونام نشان داد چه توانمندی بالایی دارد. استقلال در مواجهه با مشکلات خیلی حرفه‌ای عمل کرد و باید تلاش کند همین روند را در نتیجه گیری دنبال کند تا در پایان فصل به موفقیت برسد.

به نظرم استقلال سقف را رعایت کرده

عالمی درباره شایعه کسر امتیاز از استقلال بابت عدم رعایت سقف قرارداد توضیح داد: مدیرعامل استقلال با جدیت اعلام کرد اشتباه و تخلفی از مدیریت و عوامل باشگاه صورت نگرفته است و ان‌شاء‌الله که چنین اتفاقی نخواهد افتاد. به نظرم استقلال سقف قرارداد را رعایت کرد که تا آخرین لحظات نمی‌توانست قرارداد بلانکو را به ثبت برساند.

بهترین استقلال امسال را مقابل تراکتور دیدیم

«مسابقات لیگ دوباره تعطیل شد؟» عالمی در پاسخ به این سوال اظهار کرد: متاسفانه از ابتدای فصل این اتفاق بوده است و سازمان لیگ هم در تلاش است به موازات برنامه‌های تیم ملی مسابقات لیگ را هم برگزار کند. اگر لیگ برتر تعطیل نشود، انسجام تیم‌ها بهتر خواهد شد. البته این تعطیلی لیگ در حال حاضر برای بعضی تیم‌ها خوب است تا ریکاوری خوبی را انجام بدهند.

او در پایان درباره بازی‌های تیم ملی مقابل هنگ کنگ و ازبکستان گفت: بازی‌های مقدماتی جام جهانی است و تیم ملی باید از همان گام نخست با تمرکز بالا در این مسابقات ظاهر شود. حضور در جام جهانی برای تیم ملی مهم است.

پیام بگذارید